Kremavimo paslaugos Kaune

KREMAVIMO PASLAUGOS KAUNE ir visoje Lietuvoje, bet kuriuo paros metu.
Kviečiame skambinti bet kuriuo paros metu, mes Jums mielai suteiksime išsamią informaciją apie kremavimo paslaugas Kaune, jų tvarką, trukmę ir įkainius. Kremavimo paslaugos teikiamos Kaune ir visoje Lietuvoje.

KREMAVIMO PASLAUGOS KAUNE:
dokumentų kremavimo paslaugoms tvarkymas;
kremavimui ekologiško karsto parinkimas;
mirusiojo palaikų nuvežimas į krematoriumą;
kremavimo paslaugos ir procedūros;
metalinės kapsulės – urnos parinkimas mirusiojo palaikams;
atliktų kremavimo paslaugų sertifikatas;

KREMAVIMO PASLAUGOS KAUNE - palankiausiomis sąlygomis.
Pagal kliento pageidavimą, dėl kremavimo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo mes galime atvykti Jūsų nurodytu adresu, arba Jus galite atvykti į mūsų „RITUALIKA” laidojimo namų biurą:  Savanorių pr. 365, Kaunas. Dėl papildomos kremavimo paslaugų informacijos prašome susisiekti: +370 644 999 93, el. paštu info@ritualika.lt. Kremavimo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

KOKIŲ DOKUMENTŲ REIKIA KREMAVIMO PASLAUGOMS KAUNE?
Norint užsakyti kremavimo paslaugas Kaune, reikalingi dokumentai: asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas ir laidojančio asmens tapatybės kortelė arba pasas bei leidimas (prašymas) suteikti kremavimo paslaugas.

PAPILDOMOS KREMAVIMO PASLAUGOS KAUNE:
Mirusysis gali būti paruošiamas ir aprengiamas šarvojimui ir šarvojamas prieš kremavimą, Jūsų išsirinktoje salėje, bažnyčioje, velionio namuose ir kitose šarvojimo vietose. Po šarvojimo apeigų, atliekamos kremavimo paslaugos.

Kremavimo paslaugos Kaune - pagal Jūsų poreikius.
Esame dėmesinga ir rūpestinga nuoširdžių žmonių komanda, siekianti palengvinti kremavimo paslaugų procesą ir ritualines apeigas. Mums svarbiausia Jūsų gerovė, todėl kiekvienam iš Jūsų skiriame ypatingą dėmesį ir rūpestį. Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinome kokia tvarka geriausia organizuoti visus kremavimo paslaugų procesus ir ritualines paslaugas.

Kontaktai

Jums ir Jūsų artimiesiems padėsime visais laidotuvių organizavimo klausimais.
Teikiame pagalbą ir konsultacijas 24 val / 7 d.
+370 644 99993
info@ritualika.lt
Rekvizitai

RITUALIKA, UAB
Įmonės kodas: 303918867
Adresas: Savanoriu pr. 365, Kaunas.

Užpildykite formą ir atsakysime kiek galime greičiau: