Laidotuvių organizavimas Kaune

Esame tam, kad padėtume visais laidotuvių organizavimo klausimais Kaune.
Laidotuvių organizavimo srityje dirbame daugybę metų, todėl žinome, kaip tinkamai išspręsti visus klausimus ir palengvinti Jums šį procesą. Mes galime pasirūpinti visais laidotuvių organizavimo klausimais. Šarvojimo paslaugas teikiame Jūsų išsirinktoje šarvojimo salėje, bažnyčioje, velionio namuose ir kitose šarvojimo vietose.  Laidotuvių organizavimo paslaugos teikiame visame Kauno rajone.

Jūsų patogumui, Kaune siūlome platų šarvojimo salių pasirinkimą, kurios įrengtos pagal visus reikalavimus. 

Laidotuvių organizavimas šarvojimo salėje Ašigalio g. 37, Kaunas. 

Esame dėmesinga ir rūpestinga nuoširdžių žmonių komanda, siekianti palengvinti laidotuvių organizavimo procesą. Visada siekiame užtikrinti visapusišką pagalbą visame laidotuvių organizavimo procese. Mums svarbiausia Jūsų gerovė, todėl kiekvienam iš Jūsų skiriame ypatingą dėmesį ir rūpestį. Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinome kokia tvarka geriausia organizuoti visus laidojimo procesus.

Jums ir Jūsų artimiesiems padėsime: organizuoti, koordinuoti ir įgyvendinti visas reikiamas laidotuvių apeigas ir procedūras. 
Gerbdami mirusį ir artimuosius visas laidotuvių organizavimo paslaugas atliekame profesionaliai ir kultūringai išreikšdami užuojautą, paramą ir visapusišką pagalbą visame laidotuvių procese.

„RITUALIKA” laidojimo paslaugų biuras yra įsikūręs:  Savanoriu pr. 365, Kaunas. Dėl papildomos informacijos ar salės rezervacijos prašome susisiekti.+370 644 999 93

Kontaktai

Jums ir Jūsų artimiesiems padėsime visais laidotuvių organizavimo klausimais.
Teikiame pagalbą ir konsultacijas 24 val / 7 d.
+370 644 99993
info@ritualika.lt
Rekvizitai

RITUALIKA, UAB
Įmonės kodas: 303918867
Adresas: Savanoriu pr. 365, Kaunas.

Užpildykite formą ir atsakysime kiek galime greičiau: